09.09.2018
Ми – студенти ! ! !Читати повністю

Ми – студенти ! ! !

07 вересня 2018 року з нагоди святкування дня університету в стінах Уманського НУС відбулась традиційна посвята першокурсників у студенти. Цього року за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» денної форми навчання ними стали 47 осіб (31 студент на базі шкіл та 16 – на базі коледжів).

26.07.2018
Вітаємо Уланчука Володимира Семеновича  з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Уланчука Володимира Семеновича з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Володимира Семеновича з Днем народження!!!

17.07.2018
Вітаємо Іванову Наталію Анатоліївну з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Іванову Наталію Анатоліївну з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Іванову Наталію Анатоліївну з Днем народження!!!

10.07.2018
Вітаємо Крочак Оксану Іванівну з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Крочак Оксану Іванівну з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Оксану Іванівну Крочак з Днем народження!!!

02.07.2018
Вітаємо Гузара Богдана Степановича з отриманням державної нагороди "Заслужений економіст України"Читати повністю

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Богдана Степановича Гузара з високою державною нагородою "Заслужений економіст України"!

27.06.2018
Вітаємо Мельник Л.Ю.  з успішним захистом   докторської дисертації!Читати повністю

Вітаємо Мельник Л.Ю. з успішним захистом докторської дисертації!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Мельник Людмилу Юріївну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук.