17.07.2018
Вітаємо Іванову Наталію Анатоліївну з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Іванову Наталію Анатоліївну з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Іванову Наталію Анатоліївну з Днем народження!!!

10.07.2018
Вітаємо Крочак Оксану Іванівну з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Крочак Оксану Іванівну з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Оксану Іванівну Крочак з Днем народження!!!

02.07.2018
Вітаємо Гузара Богдана Степановича з отриманням державної нагороди "Заслужений економіст України"Читати повністю

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Богдана Степановича Гузара з високою державною нагородою "Заслужений економіст України"!

27.06.2018
Вітаємо Мельник Л.Ю.  з успішним захистом   докторської дисертації!Читати повністю

Вітаємо Мельник Л.Ю. з успішним захистом докторської дисертації!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Мельник Людмилу Юріївну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук.

29.05.2018
Допомога по вагітності та пологах. Відповіді на запитання.Читати повністю

Допомога по вагітності та пологах. Відповіді на запитання.

Відповідно до законодавства України, зокрема до статті 7 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» право на отримання грошової виплати по вагітності та пологах у 2018 році має кожна вагітна жінка (в тому числі неповнолітня), але розмір допомоги та порядок її отримання безпосередньо залежить від статусу одержувача. Мова йде про те — працює жінка, вчиться, є приватним підприємцем, військовослужбовцем або безробітною.

29.05.2018
Нацбанк скасував реєстрацію WebMoney.UAЧитати повністю

Нацбанк скасував реєстрацію WebMoney.UA

Відповідне рішення прийнято у зв’язку із застосуванням персональних спеціальних обмежувальних заходів (санкцій) до платіжної організації внутрішньодержавної системи розрахунків “WebMoney.UA” (Дочірнього підприємства “Фінансова компанія “ЕлМІ”) згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 02.05.2018 р. “Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, введеним в дію Указом Президента від 14.05.2018 р. № 126/2018.