25.04.2019
Секційне засідання  Всеукраїнської студентської конференції приуроченої 175 річчю Уманського НУСЧитати повністю

Секційне засідання Всеукраїнської студентської конференції приуроченої 175 річчю Уманського НУС

24 квітня 2019 року на кафедрі обліку і оподаткування відбулося секційне засідання Всеукраїнської студентської конференції приуроченої 175 річчю Уманського НУС. В роботі секції приймало участь 58 студентів та 11 викладачів кафедри обліку і оподаткування. Протягом роботи секції було заслухано і обговорено 17 наукових доповідей студентів.

19.04.2019
НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР  «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»Читати повністю

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

17 квітня 2019 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС було проведено науково-практичний семінар на тему: «Актуальні питання практичної підготовки фахівців зі спеціальності «Облік і оподаткування».

Подорож сторінками стародруківЧитати повністю

Подорож сторінками стародруків

Відповідно до Плану проведення організаційно-просвітницьких заходів у 2019 році в науковій бібліотеці Уманського НУС студенти 11-о та 31-о груп відвідали музейну кімнату «Библіотеки Уманскаго средняго училища садоводства и земледълія», де взяли участь у в виховній годині «Лікар Уманського училища садівництва і землеробства», присвяченій до 165-річчя від дня народження Ю.Л. Крамаренка.

11.04.2019
Участь студентів кафедри обліку і оподаткування в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіадиЧитати повністю

Студенти кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС – Юлія Тихонюк та Вікторія Стригун вкотре підтвердили високий рівень знань та практичних навичок. На цей раз в Миколаївському національному аграрному університеті, де 8-10 квітня 2019 року проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Супроводжувала студентів завідувач кафедри обліку і оподаткування доктор економічних наук, доцент Людмила Мельник.

10.04.2019
Екзотика в Уманському НУСЧитати повністю

Екзотика в Уманському НУС

У рамках виховного заходу 09 березня 2019 р. студенти 11-о, 11к-о, 31-о груп спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали усі відділи теплично-оранжерейного комплексу Уманського НУС. Студенти мали унікальну можливість побачити на власні очі різноманітні тропічні рослини (хурма, мушмула, гранат, ківі, фініки та інші), познайомитись із особливостями їх вирощування, а також відчути аромат квітучих дерев з лимонарію.

03.04.2019
"Чорний козак" в Уманському НУСЧитати повністю

"Чорний козак" в Уманському НУС

02 квітня 2019 року у рамках загально університетського заходу студенти 11-о групи спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали актову залу Уманського НУС, де відбувався гуртовий показ кінострічки «Чорний козак». Фільм-фентезі повідав глядачам цікаву і захоплюючу історію наших земляків за доби козацтва.