AGRI:БУХГАЛТЕРІЯ: етап нового професійного ростуЧитати повністю

AGRI:БУХГАЛТЕРІЯ: етап нового професійного росту

Викладачі кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС успішно завершили курс - «Agri:Бухгалтерія» ЯК СКЛАДОВА ЕКОСИСТЕМИ СУЧАСНОГО МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО АГРОБІЗНЕСУ: ІНОВАЦІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ, ОСВІТИ ТА НАУКИ, які проводилися в рамках спеціального навчального проекту.

Здорове тіло – здоровий дух.Читати повністю

Здорове тіло – здоровий дух.

Студенти спеціальності облік і оподаткування 28 вересня 2023 року прийняли участь у заходах, присвячених ХІV Дню здоров’я «Спортивна молодь – здорова нація». Першокурсники та їх старші наставники підготували оригінальні назви команд та творчі конкурси. «Калькулятори» така оригінальна назва нашої команди якнайкраще відображала суть майбутнього фаху.

21.09.2023
Онлайн-вебінар «Особливості роботи у системі Moodle»: підвищення викладацької майстерностіЧитати повністю

21 вересня поточного року у рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського національного університету садівництва колектив кафедри обліку і оподаткування взяв участь у онлайн-вебінарі «Особливості роботи у системі Moodle», організованому НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва Уманського НУС».

21.09.2023
Міжнародна науково-практична конференціяЧитати повністю

Міжнародна науково-практична конференція

Науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС 21 вересня 2023 року взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформації особистості, суспільства та ринку праці: виклики майбутнього та вплив на освіту», яку проводить Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна в рамках проєкту СВНЕ Erasmus+ DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти і представників ринку праці».