Участь у роботі Всеукраїнського круглого столу!Читати повністю

Участь у роботі Всеукраїнського круглого столу!

17 листопада 2022 року професор кафедри обліку і оподаткування Людмила Мельник взяла участь у Всеукраїнському круглому столі "Підготовка здобувачів за спеціальністю "Облік і оподаткування": виклики та перспективи".

Психоемоційний стан та його регуляціяЧитати повністю

Психоемоційний стан та його регуляція

Чергова зустріч із практичним психологом університету Валентиною Мазуренко зі студентами першого курсу факультету економіки і підприємництва, як завжди, була цікава і корисна, адже стресові умови, страх та тривога можуть негативно впливати на якість життя, здоров’я та самопочуття. Усі негативи повинні своєчасно діагностуватись та коригуватись.

Круглий стіл  «Облік – мова бізнесу»Читати повністю

Круглий стіл «Облік – мова бізнесу»

10 листопада 2022 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбувся четвертий круглий стіл «Облік – мова бізнесу» із залученням представників бізнесу, бюджетних установ, бухгалтерів-практиків, освітян із Заходу, Центру та Півдня України. На засіданні були присутні студенти двох університетів Черкащини, які здобувають освіту за спеціальністю 071 Облік і оподаткування: Уманського національного університету садівництва та Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

04.11.2022
Combination of learning and self-improvement processes / Поєднання процесів навчання та самовдосконаленняЧитати повністю

During October-November 2022, the associate professor of the Department of Tax Accounting, Halyna Anishchenko, held a series of lectures in English on the academic disciplines: - "Accounting (general theory)" for student of 21-o and 22-o groups on the topic: "Methodology of accounting for production and sales processes" - "Accounting in financial and credit institutions" for 41-f and 21-c-f groups on the topic: "Accounting in insurance organizations".

Ні насильству!Читати повністю

Ні насильству!

Для студентів факультету економіки і підприємництва 1 листопада 2022 року було проведено зустріч в онлайн форматі з предствниками мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насилля у м. Умань. В рамках зустрічі було розглянуто дві надважливі теми: ✔️«Домашнє насилля» - спікери представники мобільної бригади соціально-психологічної допомоги Надія Деркач та Наталія Василенко; ✔️«Торгівля людьми» - спікер практичний психолог УНУС Валентина Мазуренко.

20.10.2022
Науково-практичний семінар  «Облік результатів виконання кошторису бюджетних установ: реалії сьогодення»Читати повністю

Науково-практичний семінар «Облік результатів виконання кошторису бюджетних установ: реалії сьогодення»

19 жовтня 2022 року кафедрою обліку і оподаткування проведено науково-практичний семінар: «Облік результатів виконання кошторису бюджетних установ: реалії сьогодення». Учасниками семінару стали викладачі та студенти кафедри обліку і оподаткування, а також запрошені фахівці: Начальник фінансового управління Паланської сільської ради Роман Силка та Головний бухгалтер фінансового управління Паланської сільської ради Любов Ушакова. Зважаючи на військовий стан, обговорення відбулося у дистанційному форматі на платформі Zoom.