26.07.2017
Вітаємо Уланчука Володимира Семеновича  з Ювілеєм!Читати повністю

Вітаємо Уланчука Володимира Семеновича з Ювілеєм!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Володимира Семеновича з Ювілеєм!!!

26.06.2017
Співпраця з провідним підприємством Черкащини!Читати повністю

Співпраця з провідним підприємством Черкащини!

Однією з важливих предумов постійного розвитку науково-педагогічних працівників є іх постійна співпраця з провідними підприємствами.

13.06.2017
Вітаємо випускників з успішним захистом дипломних робіт!Читати повністю

Вітаємо випускників з успішним захистом дипломних робіт!

Захист дипломних робіт проводився 12 червня 2017 року. Захист відбувався у відповідності з вимогами щодо організації та порядку роботи екзаменаційних комісій

01.06.2017
Вітаємо переможців!!Читати повністю

Вітаємо переможців!!

Традиційно в Університеті імені Альфреда Нобеля відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації зі спеціальності «Облік і аудит».

24.05.2017
Вітаємо Шевченко Наталю Олександрівну з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Шевченко Наталю Олександрівну з Днем Народження!

Хай у Вашому домі завжди панують спокій, затишок і гармонія. Бажаємо бути щасливою, радіти життю, дивуватися, насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, завжди мати вірних, надійних друзів і, головне, любити і бути коханою.