+38 (04744) 3-44-41
Меню

Новини

07.12.2017
Дружня студентська родина …Читати повністю

Дружня студентська родина …

06.12.2017 р. студенти факультету економіки і підприємництва, які представляють творчі колективи факультету, дружньою когортою відвідали одне з цікавих місць Черкащини – Жашківський кінний завод.

Читати повністю

28.11.2017
Розпочато акредитаційну експертизу підготовки магістрів зі спеціальності "Облік і оподаткування" Читати повністю

Розпочато акредитаційну експертизу підготовки магістрів зі спеціальності "Облік і оподаткування"

З метою проведення акредитаційної експертизи підготовки магістрів за освітньо-професійною програмою «Облік і оподаткування» в Уманському національному університеті садівництва та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2017 р. № 249-л «Про проведення акредитаційної експертизи», 28 листопада 2017 р. розпочала свою роботу експертна комісія.

Читати повністю

25.11.2017
Вітаємо переможців!!!Читати повністю

Вітаємо переможців!!!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці, активізації науково-дослідної роботи студентів університету та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі обліку і оподаткування відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування».

Читати повністю

19.11.2017
Кабмін започаткував 75 стипендій Читати повністю

Кабмін започаткував 75 стипендій

Уряд заснував 50 академічних стипендій на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні, а також 25 стипендій на честь 5 Героїв для молодих вчених

Читати повністю

19.11.2017
День відкритих дверей на кафедрі обліку і оподаткування!Читати повністю

День відкритих дверей на кафедрі обліку і оподаткування!

17 листопада 2017 року в Уманському національному університеті садівництва був проведений день відкритих дверей. Кафедра обліку і оподаткування запросила учнів Голованівського, Уманського, Жашківського та Чечельницького районів.

Читати повністю

17.11.2017
Вітаємо Кучеренко Тамару Євгеніївну з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Кучеренко Тамару Євгеніївну з Днем Народження!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Вічної молодості Вашій душі та здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

Читати повністю