Спокій + Рівновага = БалансЧитати повністю

Спокій + Рівновага = Баланс

19.09.2023 року студенти перших курсів спеціальності 071 Облік і оподаткування Уманського НУС взяли участь у загальнофакультетській зустрічі з практичним психологом університету Валентиною Мазуренко. Тема зустрічі є надзвичайно актуальною особливо в сучасних умовах, адже спілкувались зі студентською молоддю про діагностику у здобувачів освіти рівня стресу та резилієнтності.

Ми за чистоту!Читати повністю

Ми за чистоту!

Уманський національний університет садівництва активно займається покращенням своєї інфраструктури та підвищенням комфорту студентів та викладачів. 14 вересня 2023 року було проведено масштабне прибтрання території кафедри обліку та оподаткування .

Через віки…Читати повністю

Через віки…

13 вересня 2023 року студенти-першокурсники спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали екскурсію територією Уманського національного університету садівництва. До них залюбки долучились студенти другого курсу та їх друзі. Захід відбувся за запрошенням та організаційної підтримки бібліотеки Уманського національного університету, яка проводить багато цікавих заходів для студентської молоді, науково-педагогічних працівників та співробітників.

03.07.2023
Сертифікація "M.E.Doc” пройшла успішно!Читати повністю

Сертифікація "M.E.Doc” пройшла успішно!

Науково-педагогічні працівники кафедр обліку і оподаткування Уианського НУС впродовж червня місяця 2023 року пройшли курс навчання програмних продуктів M.E.Doc/ПРРО компанії “Системи для бізнесу”.

Вдосконаленню ТАК!Читати повністю

Вдосконаленню ТАК!

Цікаві можливості для вдосконалення професійних компетентностей усім бажаючим (бухгалтерам-практикам, менеджерам підприємств, викладачам та здобувачам) сьогодні можуть забезпечити різноманітні он-лайн платформи та школи від практикуючих спеціалістів і консультантів у сфері обліку і оподаткування.

Онлайн вебір!Читати повністю

Онлайн вебір!

16 червня 2023 р. колектив кафедри обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва продовжив приймати участь в онлайн вебінарі для науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти закладів вищої освіти від компанії M.E.Doc, на тему «Характеристика можливостей модуля M.E.Doc. Фінансова звітність за МСФЗ».