25.11.2017
Вітаємо переможців!!!Читати повністю

Вітаємо переможців!!!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці, активізації науково-дослідної роботи студентів університету та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі обліку і оподаткування відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування».

19.11.2017
Кабмін започаткував 75 стипендій Читати повністю

Кабмін започаткував 75 стипендій

Уряд заснував 50 академічних стипендій на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні, а також 25 стипендій на честь 5 Героїв для молодих вчених

19.11.2017
День відкритих дверей на кафедрі обліку і оподаткування!Читати повністю

День відкритих дверей на кафедрі обліку і оподаткування!

17 листопада 2017 року в Уманському національному університеті садівництва був проведений день відкритих дверей. Кафедра обліку і оподаткування запросила учнів Голованівського, Уманського, Жашківського та Чечельницького районів.

Вітаємо Кучеренко Тамару Євгеніївну з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Кучеренко Тамару Євгеніївну з Днем Народження!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Вічної молодості Вашій душі та здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

Вітаємо з Днем студента!Читати повністю

Вітаємо з Днем студента!

Щирі вітання студентам Уманського НУС! Прийміть наші вітання та побажання легкого навчання і безтурботної юності. Нехай все вам дається легко, із задоволенням, хай радує вас кожен день, а не тільки день Студента! Нехай у вашому житті всі дні будуть сонячними, наповненими радістю й успіхами. Бажаюємо вірних друзів, взаємного кохання і здоров’я!