29.03.2018
Засідання наукового студентського гуртка!Читати повністю

Засідання наукового студентського гуртка!

28 березня 2018р. на кафедрі обліку і оподаткування відбулось засідання наукового студентського гуртка. Згідно денного порядку були заслухані виступи студентів з результатами своїх досліджень. Також доповідались економічні новини у сфері облікового законодавства та з питань оподаткування, які відбулись за останні два тижні.

20.03.2018
Опубліковано Закон про ТОВЧитати повністю

Опубліковано Закон про ТОВ

У газеті «Голос України» від 17 березня опубліковано Закон «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який визначає правовий статус ТОВ і ТДВ, порядок їх створення, діяльності та припинення, права та обов'язки їх учасників.

20.03.2018
Засідання наукового гурткаЧитати повністю

Засідання наукового гуртка

Засідання наукового гуртка «Професійні бухгалтерські студії» на кафедрі обліку і оподаткування продовжує свою роботую. Під час роботи гуртка, студенти досліджують проблемні ділянки обліку у господарствах, вивчають тенденції зміни економічних показників, шукають можливі шляхи подолання проблем з якими зустрічаються сучасні фахівці.

11.03.2018
Стипендия для женщин на проведение исследований в ЯпонииЧитати повністю

Стипендия для женщин на проведение исследований в Японии

Международная стипендиальная программа от Японской ассоциации женщин-сотрудниц университетов (JAUW) на 2018 год. Дедлайн для подания заявок - 31 марта 2018 г. Японская ассоциация женщин-сотрудниц университетов (JAUW) открывает прием заявок на свои международные исследовательские стипендии на 2018 год.

11.03.2018
#НАШАШКОЛАНАШАСПРАВА конкурс для школярівЧитати повністю

#НАШАШКОЛАНАШАСПРАВА конкурс для школярів

Ви хочете також мати голос під час прийняття важливих рішень у Вашій школі? Ви хочете мати зручний куточок, де можна відпочити під час шкільної перерви? Ви хочете перетворити шкільне подвір’ї на сад чи розпочати сортувати сміття у класних кімнатах? Словом, брати безпосередньо участь у житті Вашої школи?

11.03.2018
УРЯД КИТАЮ ВИДІЛИВ 76 СТИПЕНДІЙ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА НАВЧАННЯ ТА СТАЖУВАННЯ У ВИШАХЧитати повністю

Уряд КНР, відповідно до двосторонньої Угоди про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки, виділив 76 стипендій для українських громадян. Набір йтиме до вищих навчальних закладів Китаю на такі рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.