Вебінари від M.E.Doc. тривають!Читати повністю

Вебінари від M.E.Doc. тривають!

14.06.2023 року відбувся черговий онлайн вебінар для науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти закладів вищої освіти від компанії M.E.Doc, до якої долучились викладачі кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС.

14.06.2023
Науково-практичний семінар  «РЕФОРМУВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В АГРАРНИХ ФОРМУВАННЯХ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЇ»Читати повністю

Науково-практичний семінар «РЕФОРМУВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В АГРАРНИХ ФОРМУВАННЯХ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЇ»

14 червня поточного року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС було проведено науково-практичний семінар на тему: «РЕФОРМУВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В АГРАРНИХ ФОРМУВАННЯХ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЇ».

13.06.2023
BAS АГРО БУХГАЛТЕРІЯ - це помічник керівника та бухгалтера для малого та середнього бізнесу в аграрній сферіЧитати повністю

Викладачі кафедри обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва прийняли участь у вебінарі «BAS АГРО БУХГАЛТЕРІЯ: налаштування, огляд основних розділів» 13 червня 2023 року, який проведений на платформі компанії «Системи для бізнесу».

09.06.2023
«AGRI:Бухгалтерія» – просте рішення для ведення обліку та бізнес-аналітикиЧитати повністю

«AGRI:Бухгалтерія» – просте рішення для ведення обліку та бізнес-аналітики

З метою підвищення професійної майстерності та запровадження до облікової практики ведення бухгалтерського обліку вітчизняних програмних продуктів 8 червня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС відвідали гостьову лекцію «Агріаналітика - екосистемна онлайн платформа для українських агро МСП».

09.06.2023
Гостьове заняття по фаховому програмному забезпеченнюЧитати повністю

Гостьове заняття по фаховому програмному забезпеченню

8 травня 2023 року відбулося гостьове заняття для студентів освітнього ступеня "бакалавр" 11-ко групи з дисципліни "Оподаткування юридичних та фізичних осіб". Заняття було присвячене модулю "Облік ПДВ" програми M.E.Doc – популярного програмного забезпечення для бухгалтерського обліку і оподаткування.

Гостьове заняття!Читати повністю

Гостьове заняття!

6 червня 2023 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС було проведено гостьове заняття для студентів 21-о групи з дисциаліни "Система оподаткування підприємства". В якості спікерів були запрошені спеціалісти компанії "Системи для бізнесу".