22.09.2020
Нормативно-правове забезпечення організації навчального процесу   Читати повністю

Нормативно-правове забезпечення організації навчального процесу

22 вересня 2020 року для студентів першого курсу освітніх ступенів «бакалавр» та «молодший бакалавр» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» було проведено виховну годину, яка присвячена ознайомленню здобувачів освіти із нормативною базою Уманського національного університету садівництва. Куратором 11-о, 12-о та 11мб-о груп Олегом Поліщуком було поінформовано студентську молодь про систему вищої освіти в Україні, основними положеннями Закону України «Про вищу освіту» та ознайомлено із нормативною базою університету щодо освітнього процесу та рядом інших документів.

07.09.2020
Перша кураторська година у УНУС була присвячена протидії COVID-19Читати повністю

Перша кураторська година у УНУС була присвячена протидії COVID-19

07.09.2020 р. на кафедрі обліку і оподаткування відбулася перша кураторська година у студентів 2, 3 та 4 курсів яка була присвячена протидії COVID-19

13.08.2020
Шановні абітурієнти, кафедра обліку і оподаткування запрошує Вас обрати спеціальність "Облік і оподаткування".Читати повністю

13 червня 2020 року стартувала подача електронних заяв на вступ до закладів вищої освіти через персональні електронні кабінети. Шановні абітурієнти, кафедра обліку і оподаткування запрошує Вас обрати спеціальність 071 «Облік і оподаткування».

16.07.2020
Привітання з професійним днем бухгалтераЧитати повністю

Привітання з професійним днем бухгалтера

Прийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з вашим професійним святом — Днем бухгалтера.

07.07.2020
ПРАКТИЧНІ КРОКИ ДО ПРОФЕСІЇ   Читати повністю

ПРАКТИЧНІ КРОКИ ДО ПРОФЕСІЇ

06 липня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС розпочато навчальну практику для студентів І та ІІ курсів спеціальності 071 «Облік і оподаткування»: – «Бухгалтерський облік» для студентів освітнього ступеня «молодший бакалавр» (11 мб-о група); – «Вступ до фаху» для студентів освітнього ступеня «бакалавр» (11-о група); – «Бухгалтерський облік» для студентів освітнього ступеня «бакалавр» (21-о група).