08.07.2021
Практична підготовка студентів на кафедрі обліку і оподаткування   Читати повністю

Практична підготовка студентів на кафедрі обліку і оподаткування

05 липня 2021 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС розпочалася практична підготовка студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» – навчальна практика з бухгалтерського обліку та вступу до фаху, якою охоплено студентів початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти та першого (бакалаврського) рівня.

ЗАКОРДОННА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ!Читати повністю

ЗАКОРДОННА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ!

Нещодавно повернулися із закордонної практики студенти Уманського НУС, серед них студентка спеціальності «Облік і оподаткування (11- мо групи) - Рибаченко Наталія. Сповнена яскравих та незабутніх вражень, діляться своїми світлинами.

Участь у програмі підвищення кваліфікації експертів! Читати повністю

Участь у програмі підвищення кваліфікації експертів!

Завідувач кафедри обліку і оподаткування Людмила Мельник взяла участь у програмі підвищення кваліфікації експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. 3-4 червня 2021 року пройшла дводенний онлайн тренінг для керівників експертних груп.

03.06.2021
Вітаємо переможців ІII етапу Міжнародного студентського професійного конкурсу!Читати повністю

Вітаємо переможців ІII етапу Міжнародного студентського професійного конкурсу!

27-28 травня 2021 року у Державному університеті «Одеська політехніка» відбулася підсумкова відеоконференція на платформі Zoom фінального III етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу з бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу та аудиту. Міжнародне Журі визначило переможців серед доповідей 32 робіт фіналістів Конкурсу. Диплом ІІ ступеня нагороджені студенти 11 м-о групи Уманськоно НУС Гончарук Діана та Волков Нікіта за здобуте ІІ місце. Керівники конкурсної роботи - професори, доктори економічних наук Тамара Кучеренко, Людмила Мельник.

День вишиванкиЧитати повністю

День вишиванки

20 травня 2021 року всі українці святкують День вишиванки – свято, яке відображає особливу національну традицію та автентичний код. Для студентів 31-о, 32-о та 11 к-о груп було проведено виховну годину: «Моя вишита доля».