Остання редакція: 28 листопада 2018

Звіт про І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці, активізації науково-дослідної роботи студентів університету та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі обліку і оподаткування  відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» (27.11.2018 р.  на кафедрі обліку  і оподаткування в ауд. 267).

В олімпіаді взяли участь 38 студентів 4-го та 5-го курсів факультету економіки і підприємництва спеціальності «облік і оподаткування». Олімпіада проходила в два етапи:

1. Розв’язання практичних задач;

2. Контроль знань студентів на ПЕОМ.

Для розробки конкурсних завдань і критеріїв оцінки їх виконання та проведення олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування»  створено комісію в складі доцента, к.е.н. Іванової Н.А., доцента, к.е.н. Крочак О.І., доцента,  к.е.н. Панкратової Л.А.

Члени оргкомітету, визначили переможців. Ними стали:

І місце – Щербина Олексій  – 12-ОМ група

ІІ місце – Демінська Алла – 41-О група

ІІІ місце – Браславський Віталій – 12-ОМ група

VІ місце – Свірідова Альона- 41-О група

Відповідальна за проведення олімпіади,

к.е.н., доцент                                                                                                                       Панкратова Л.А.

Відповідальна за наукову роботу,

к.е.н., доцент                                                                                                                    Михайловина С.О.