Остання редакція: 27 вересня 2016

Зустріч студентства з учасниками АТО

На кафедрі обліку і оподаткування, з метою виховання у студентів патріотизму, гордості за захисників України відбулася зустріч з учасниками бойових дій в зоні АТО – Чашуріним Романом Геннадійовичем і Вакуликом Максимом Ігоровичем.

Запрошені гості практично ровесники студентів, а вже встигли побувати на війні. Роман і Максим – хлопці сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України. Хлопці розповіли про участь у боях, про життя під обстрілами, про хвилини затишшя, яких було дуже мало, і про те як хотілося захистити свою країну, своїх рідних і повернути мир нашій Україні.

Викладачі кафедри та студенти щиро вдячні учасникам АТО за їхню мужність, силу волі, витривалість і патріотизм. Сердечно побажали міцного здоров’я, мирного неба, щастя, сімейного затишку, удачі у всіх починаннях.

Колектив кафедри обліку і оподаткування