Остання редакція: 16 вересня 2021

Здоров'я понад усе!

15 вересня 2021 р. з метою популяризації здорового способу життя серед студентства і професорсько-викладацького колективу в Уманському НУС на факультеті економіки і підприємництва відбувся День здоров’я.

Команди перших курсів різних спеціальностей факультету змагатися у низці естафет. Студенти спеціальності "Облік і оподаткування" отримали грамоти у різних номінаціях!

«У круговерті насичених робочих днів просто необхідно знаходити час для занять спортом, щоб відновити сили. День здоров’я є вже доброю традицією на факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС. Він завше наповнений позитивними емоціями та гарним настроєм викладачів і студентів.

Наша університетська спільнота – це сильний дух, незламний характер та згуртована команда!»

Олена Матрос, доцент кафедри обліку і оподаткування