Остання редакція: 02 листопада 2017

Засідання наукового гуртка!

На кафедрі обліку і оподаткування особлива увага приділяється студентській науковій роботі, що сприяє виявленню і задоволенню потреб студентів у науковій діяльності, розкриттю і розвитку їх творчого потенціалу, залученню до науково-дослідної і науково-практичної роботи.

01.11.2017 р. на кафедрі обліку і оподаткування відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка «Науково-практичні бухгалтерські студії». З доповідями за темою наукових досліджень виступили:

1.       Щербина Олексій (21 к-о група);

2.       Браславський Віталій (21 к-о група);

3.       Стригун Вікторія (41 о група)

Виступ студента  21 к-о групи Браславського Віталія

Студенти презентували результати свої наукових досліджень, змістовно та лаконічно розповіли про організацію обліку та стан облікової роботи в досліджуваних підприємствах. В обговоренні доповідей взяли активну участь студенти і викладачі кафедри обліку і оподаткування.

Сподіваємося, що результати науково-дослідної роботи студентів сприятимуть поглибленому засвоєнню теоретичного матеріалу з обліково-аналітичних дисциплін та реалізації набутих знань на практиці.

Наталія Оляднічук, доцент кафедри обліку і оподаткування