Остання редакція: 23 грудня 2020

Засідання кафедри обліку і оподаткування: підведення підсумків та плани на майбутнє

23 грудня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбулось засідання, на якому підводились підсумки захисту кваліфікаційних робіт. Слово тримали голова та члени екзаменаційної комісії з підсумкової атестації здобувачів освіти освітнього ступеня «Магістр»: професори Людмила Мельник, Тамара Кучеренко, Володимир Уланчук та доцент Оксана Крочак. Було обговорено результати захисту та обґрунтовано напрями розширення наукового дослідження.

Окремо розглядалось питання щодо освітніх програм за усіма рівнями підготовки, які забезпечуються кафедрою обліку і оподаткування.

У рамках обговорення проектів навчальних програм науково-педагогічні працівники висловили пропозиції щодо внесення до них змін. Завідувач кафедри дала доручення оновити каталог вибіркових дисциплін та описи за ними  для забезпечення індивідуальних освітніх траєкторій студентів.

Галина Аніщенко, доцент кафедри обліку і опадаткування