Остання редакція: 01 вересня 2016

Вітаємо з Днем занань!!!

З нагоди світлого й радісного свята колектив кафедри обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва сердечно вітає усіх студентів, науково-педагогічних працівників з початком нового навчального року! Освіта завжди була та є запорукою розвитку будь-якого суспільства, а студентська молодь є майбутнім України. Звертаємось до тих, хто сьогодні вперше ступив на поріг університету, та бажаємо Вам натхнення у навчанні, наполегливості в оволодіння знаннями, адже знання – то є найдорогоцінніша річ, їх корисно здобувати з будь-яких джерел. Незважаючи на міцний граніт науки, нехай у Ваших головах завжди примножуються знання, а Ви впевнено крокуєте по життю до перемог. У цьому Вам неодмінно допоможуть й підтримають мудрі та досвідчені наставники.

Особлива увага до випускників, бо Ви нині стоїте на порозі великих змін у власному житті. Від Ваших старань, наполегливості та активності у навчанні залежить майбуття. То ж бажаємо, щоб інвестована праця мала відображення у високих академічних результатах під час підсумкової атестації.

З найкращими побажаннями колектив кафедри обліку і оподаткування