Остання редакція: 01 червня 2017

Вітаємо переможців!!

Звіт про участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації зі спеціальності «Облік і аудит»

Традиційно в Університеті імені Альфреда Нобеля відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації зі спеціальності «Облік і аудит». Від УНУС у ньому брали участь переможці І етапу студентської олімпіади Аношкіна Ю.С. (52-ом група) та Селезень Л.О. (52-ом група). Супроводжував студентів доцент кафедри Бобко В.В.

Підтвердженням високого рівня підготовки фахівців є їхні здобутки. Дипломи переможців у номінації «Знавець Фінансового обліку» отримали студентки 52-ом групи Селезень Лідія Олександрівна та  Аношкіна Юлія Сергіївна.

доцент кафедри обліку і оподаткування В.В. Бобко