+38 (04744) 3-44-41
Меню
Остання редакція: 02 березня 2017

Вітаємо переможців!!!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 року №1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці, активізації науково-дослідної роботи студентів університету та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі обліку і оподаткування відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Облік і оподаткування”.

В олімпіаді взяли участь студенти 5-го та 4-го курсів факультету економіки і підприємництва спеціальності „Облік і оподаткування”.

Олімпіада проходила в два етапи:

1. Розв’язання практичних задач;

2. Контроль знань студентів на ПЕОМ.

 Члени журі, доцент Крочак О.І., Панкратова Л.А. контролює виконання практичних завдань учасниками І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і оподаткування ”

 

Виконання тестового контролю та практичних задач учасниками І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і оподаткування” проходить під пильною увагою доцента Іванової Н.А.

Для розробки конкурсних завдань і критеріїв оцінки їх виконання та проведення олімпіади створено комісію в складі професора, д.е.н. Кучеренко Т.Є., доцента, к.е.н. Іванової Н.А., доцента, к.е.н. Крочак О.І., доцента,  к.е.н. Панкратової Л.А.

Журі, визначило переможців. Ними стали:

І місце – Селезень Лідія Олексіївна  – 52-ОМ

ІІ місце –– Аношкіна Юлія Сергіївна – 52-ОМ

ІІІ місце – Гаркава Катерина Андріївна -51-ОС

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає призерів олімпіади  і бажає їм подальших успіхів!

Світлана Михайловина, доцент кафедри обліку і оподаткування