Остання редакція: 13 грудня 2020

Відкрите лекційне заняття з дисципліни «Бухгалтерський облік (загальна теорія)»

02 листопада на кафедрі обліку і оподаткування відбулось відкрите лекційне заняття з дисципліни «Бухгалтерський облік (загальна теорія)», проведене лектором Галиною Аніщенко для студентів 21-о групи.

Тема заняття «Інвентаризація як елемент методу бухгалтерського обліку» відповідає затвердженій робочій програмі з навчальної дисципліни. Розглянуті питання щодо сутності, значення і завдань інвентаризації, а також класифікації та строків її проведення висвітлені повною мірою. Ознайомленню студентів із матеріалом лекції сприяло використання презентації, детальне пояснення та практичні приклади здійснення інвентаризаційного процесу.

Лекція відбувалась online з використанням засобів комунікації: конференції Zoom та Google Meet. Наприкінці заняття були підведені підсумки та зроблена актуалізація на наступну лекцію.

Заняття містило усі структурні елементи та досягло поставленої мети.

Доцент, кандидат економічних наук Оксана Крочак