Остання редакція: 13 жовтня 2017

Творімо добро разом!

Наша сила – в єдності. Саме тому, в цей нелегкий для нашої країни час ми повинні об’єднуватися та підтримувати один одного, та в першу чергу не забувати про тих, хто дні і ночі, взимку і влітку оберігає наш спокій та мирне небо над головою.

Ми не повинні забувати про наших славних воїнів, особливо напередодні їхнього свята – Дня захисника України. Саме тому, кафедра обліку і оподаткування у повному викладацькому та студентському складі підтримала і взяла актину участь у акції «Допоможи українській армії», яка була ініційована радою студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва.

Щиро вітаємо наших захисників, які в цю хвилину борються за незалежність та суверенність нашої батьківщини та за тих, хто з своїх місць всебічно допомагає бійцям. Бажаємо Вам, наші захисники, міцного здоров’я, мужності та наснаги!

Ірина Слободяник, голова ради студентського

самоврядування факультету економіки і підприємництва