Остання редакція: 10 листопада 2017
Терміново потрібна допомога!!!
![](assets/cache/images/2017/news/11/6/320x-0201_help%281%29.657.jpeg)
Звертаємося до всіх небайдужих - терміново потребує допомоги Зелена Ірина Павлівна - студентка 21- ко групи спеціальності "Облік і оподаткування" Уманського національного університету садівництва. На даний момент знаходиться в реанімації Уманської міської лікарні з діагнозом "МЕНІНГІТ" під питанням. Кожного дня потрібні великі суми коштів.
У зв’язку зі спробою злому кртки шахраями для збору коштів на лікування Зеленої Ірини Павлівни було відкрито нову картку
Приватбанку 5168 7573 4219 6955 (Оляднічук Наталія Володимирівна)