Остання редакція: 21 серпня 2021

ОГОЛОШЕННЯ!

17 квітня 2019 року о 1500 (Аудиторія) № 267

на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбудеться  науково-практичнийо семінар на тему:

"Актуальні питання практичної підготовки фахівців зі спеціальності  "Облік і оподаткування".

ПРОГРАМА науково-практичного семінару

1. Вітальне слово декана факультету економіки і підприємництва д.е.н., професора Нестерчук Юлія Олександрівна.

2. Зміни та сучасні вимоги до компетенції і професійного рівня бухгалтера.

Начальник фінансової служби групи компаній «Дикун», Третякова Вікторія Олександрівна.

3. Роль фахівця з бухгалтерського обліку і оподаткування в автоматизації облікового процесу на підприємстві.

Головний бухгалтер ТОВ «Умань Хліб Трейд», Лисенко Олександр Анатолійович.

4. Аналіз змін у законодавстві й перевіка відповідності прийнятих практик ведення обліку до нових вимог

Відповідальний редактор практичного журналу «Баланс-Агро», Станкевич Вікторія Федорівна.

4. Обговорення. Дискусія.

5. Заключне слово завідувача кафедри обліку і оподаткування д.е.н., Мельник Людмила Юрївна.