Остання редакція: 10 жовтня 2019

Стартував науковий сезон!

09.10.2019р. на кафедрі обліку і оподаткування відбулось перше організаційне засідання наукового студентського куртка у 2019-2020 н.р. На зборах було повідомлено план роботи гуртків та наукових заходів на новий навчальний рік, відбулось закріплення студентів за науковими керівниками, оголошено умови участі в найближчих науково-практичних конференціях як в університеті, так й інших закладах вищої освіти України. Особливу увагу акцентували на новаціях у порядку підготовки та оприлюднення результатів досліджень кваліфікаційних робіт магістрів.

Роботою гуртків охоплено студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» усіх курсів. Для першокурсників були роз’яснені зміст і форми наукової роботи.

Керівники наукових студентських гуртків: доценти

Наталія Оляднічук, Галина Аніщенко, Світлана Михайловина