Остання редакція: 10 листопада 2017
Щира подяка донорам!
![](assets/cache/images/2017/news/11/6/320x-1f89ea6bae3fb18d1b4db3e856c7ceb6.657.jpeg)
Вирішивши стати донором, людина робить відповідальний вибір. Адже відтепер вони відповідають не лише за свій стан здоров’я, а й за стан людей, яким прагнуть допомогти. Донори дарують здоров'я тим, хто потрапив у біду.
Коли з’являється потреба в допомозі ми звертаємося до найближчих, а вже потім до решти людей. В нашому випадку рідними людьми виявилися студенти факультету економіки і підприємництва. Без жодних вагань та роздумів, студенти виявили бажання допомогти хворій Зеленій Ірині Павлівні і стали для неї донорами.
Родина Зеленої Ірини Павлівни щиро і сердечно дякує студентам, які стали донорами для дівчини. Переливання крові значно допомогло в лікуванні дівчини! ДЯКУЄМО!!!