Остання редакція: 26 листопада 2020

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової онлайн-конференції

23 квітня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна.

Онлайн-конференцію організовано в дистанційному режимі на платформі Zoom. Формат відео конференції наддав учасникам змогу представити свої наукові здобутки і став справжнім майданчиком для наукової дискусії та обговорення отриманих результатів.

Були заслухані доповіді за темою науково-дослідної роботи студентів 1 курсу освівтнього ступеня молодший бакалавр,1-4 курсів освітнього ступеня баклавр та магістрів 1 і 2 року навчання. У своїх виступах студенти висвітлювали актуальні аспекти обліку та оподаткування на окремих ділянках, пропонували шляхи їх вирішення.

Найкращими визнано доповіді студентів:

І місце – Зозуля Яна – (керівник – д.е.н., професорМельник Л.Ю.),

Піліпінчук Марія- (керівник - к.е.н, доцент Бечко В.П.)

ІІ місце – Малаховецька Діана, Капотюк Олена - (керівник – доцент Оляднічук Н.В.);

ІІІ місце – Поліщук Світлана - (керівник – доцент Матрос О.М.),

Зозуля Юлія- (керівник Оляднічук Н.В.);

Кафедра обліку і оподаткування щиро дякує всім учасникам онлайн-конференції  за активну участь у роботі секції з побажаннями нових наукових досягнень!

Матеріали