Остання редакція: 08 травня 2016

Працевлаштування студентів спеціальності «облік і аудит» Уманського НУС!!!

5 травня 2016 року на кафедру «обліку і оподаткування»  Уманського НУС з професійним візитом завітали представники ТОВ ПК «Зоря Поділля»: Головний бухгалтер  Тетяна Михайлівна Іващенко  та  старший бухгалтер Вікторія Михайлівна Корніленко.

Метою зустрічі було запрошення студентів випускних курсів на стажування до провідного сільськогосподарського підприємства України.

Тетяна Івщенко,  разом із студентами обговорили сучасні облікові практики та детальніше зупинилися на сучасних тенденціях та подальших шляхах удосконаленнях бухгалтерського обліку.

Тетяна Іващенко, визначила основні професійні якості, якими повинен володіти студент та  вимоги до майбутніх працівників бухгалтерської служби.

Головний бухгалтер ТОВ ПК «Зоря Поділля» відзначила високий рівень підготовки  фахівців, які здобули освіту в  Уманському НУС зі спеціальності «облік і аудит" та наголосила на тому, що випускники кафедри обліку і оподаткування будуть мати пріоритет при працевлаштуванні.

Резюме приймаються до 19 травня 2016 року на електронну адресу: kornilenko@pkzp.com.ua.

Додаткова інформація за тел. 067 433 71 69 (Корніленко Вікторія Михайлівна).