Остання редакція: 18 квітня 2019

Подорож сторінками стародруків

Відповідно до  Плану проведення організаційно-просвітницьких заходів у 2019 році в науковій бібліотеці Уманського НУС студенти 11-о та 31-о груп відвідали музейну кімнату «Библіотеки Уманскаго средняго училища садоводства и земледълія», де взяли участь у в виховній годині «Лікар Уманського училища садівництва і землеробства», присвяченій до 165-річчя від дня народження Ю.Л. Крамаренка.

У музеї зосереджено унікальні та рідкісні видання ХVІІІ-ХІХ ст. Студенти поринули в історію університету, яка була представлена видатними особистостями: як викладачами, так і студентами. Виставка багата старими фоліантами, які пам’ятають події та людей минулого, причетних до становлення Уманського НУС. Також усіх вразила художня майстерність дослідників нашого навчального закладу, яка була продемонстрована на рисунках гербаріїв рідкісних рослин. Завершилась екскурсія дегустацією сухого варення, яке було зварене за унікальними рецептами Михайловою Наталією Василівною.

Студенти були вражені видатними особистостями: викладачами та випускниками нашого вузу.

Куратори Аніщенко Галина, Ратушна Ольга