Остання редакція: 16 грудня 2020

Епіцентр радо приймає студентів спеціальності "Облік і оподаткування"!

Ми - студенти 1 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Уманського НУС - з метою пізнання професії «Бухгалтер» 16.12.2020 р. відвідали мережу торговельних центрів «Епіцентр»  м. Умань та поспілкувались з головним бухгалтером Юлією Дудкевич, іншими працівниками облікового апарату.

Варто зазначити, що бухгалтерський облік здебільшого називають мовою бізнесу. Основи обліку широко використовують не тільки бухгалтери, а й менеджери, фінансисти, економісти та інші фахівці управлінського апарату будь-якого підприємства.

Працівники бухгалтерської служби поділилися цікавою інформацією та практичними навичками ведення бухгалтерського обліку в сучасних умовах господарювання. Ми познайомились із особливостями обліку товарів за секціями, порядку відображення товарних запасів у бухгалтерії, а також екранним виглядом окремих докуметів комп'ютерної програми "1 С: Підриємство".

Усі студенти залишились безмежно задоволені, приємно вражені та емоційно піднесені після такого спілкування із досвідченими майбутніми колегами.

Юлія Щербина, староста 11-о групи

Віталіна Гуменюк, староста 11 м-бо групи