Остання редакція: 13 листопада 2019

Інтелектуальний поєдинок «Найрозумніший»!

12 листопада 2019 року доценти кафедри обліку і оподаткування Наталія Одяднічук та Галина Аніщенко Уманського НУС провели інтелектуальний поєдинок «Найрозумніший» серед учнів випускного класу Уманського навчально-виховного комплексу № 17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад».

Старшокласники показали свою кмітливість, винахідливість, високу активність та завзятість у ході гри. Завдяки цікавим питанням учнівська молодь взнала багато фактів з історії грошей, економічного життя та про грошовий обіг. Тури «Колесо фортуни»,  «Мобільні девайси», «Шалені гроші» дозволити встановити переможця з-поміж дев’яти  учасників, якою стала Франчук Каріна Вадиміна.

Гарний настрій, веселий хід гри, активна підтримка вболівальників, солодкі подарунки стали гарною основою для дружніх зустрічей у майбутньому. Усім учасникам було вручено сертифікати про участь в інтелектуальному поєдинку «Найрозумніший», що підтверджують високий рівень знань.

Доценти кафедри обліку і оподаткування,

кандидати економічних наук

Наталія Одяднічук та Галина Аніщенко