Остання редакція: 25 квітня 2019

Секційне засідання Всеукраїнської студентської конференції приуроченої 175 річчю Уманського НУС

24 квітня 2019 року на кафедрі обліку і оподаткування  відбулося  секційне засідання Всеукраїнської студентської конференції приуроченої 175 річчю Уманського НУС.

В роботі секції приймало участь 58 студентів та 11 викладачів кафедри обліку і оподаткування. Протягом роботи секції було заслухано  і обговорено 17 наукових доповідей студентів.

У своїх виступах студенти висвітлювали актуальні проблеми  обліку та оподаткування на окремих ділянках, пропонували шляхи їх вирішення. Матеріали доповідей викликали жвавий інтерес та дискусію учасників конференції. Всі доповіді супроводжувались презентаціями.

Обраною комісією у складі: доктора економічних  наку, професора  Тамари Кучеренко, доктора економічних наук, доцента Людмили Мельник та   кандидата економічних наук, доцента Наталії Оляднічук найкращими визнано доповіді студентів:

І місце –    Щербина О.О. (11-о група)

ІІ місце –   Малаховецька Д.Ю. (21-0 група)

ІІІ місце – Волков Н.М. (31-о група)

Студенти-переможці оримали заохочувальні призи, всі учасники секційного засідання також були відзначені нагородами за активну участь у науковому житті кафедри.

Світлана Михайловина, доцент кафедри обліку і оподаткування