Остання редакція: 30 серпня 2016

Методичний семінар наставників академічних груп

Традиційно на початку кожного навчального року було проведено засідання методичного об’єднання кураторів студентських академічних груп.

Серед присутніх семінару були і викладачі кафедри обліку і оподаткування, які також є наставниками  9 академічних груп.

Головуючим на семінарі був завідувач Центру культури і виховання студентів, Петро Борисович Паєвський, який доповів про реалізацію виховної функції кураторами академічних груп в світлі вимог Закону України «Про вищу освіту».

Важливу інформацію щодо  діяльністі Центру культури і виховання студентів донесла Наталія Іванівна Шаповаленко - художній керівник народного самодіяльного ансамблю танцю "Нивка".

Начальник редакційно-видавничого відділу, Леся Віталіївна Барабаш доповіла про висвітлення виховного процесу в академічних групах на сайті університету та в засобах масової інформації.

Отримана інформація на семінарі є досить важливою, якісне і своєчасне виконання настанов організаторів семінару приведе до гармонії навчального та виховного процесу студентства університету, підвищить їх професійний та культурний рівень в суспільстві.

Олена Матрос, доцент кафедри обліку і оподаткування