Остання редакція: 26 квітня 2016

Міжнародний науково-практичний семінар "Економіка і знання"

Доцент кафедри обліку і аудиту, Людмила Мельник, взяла участь у Міжнародному науково-практичному семінарі  "Економіка і знання", який  відбувся 22 квітня 2016 року в м. Дніпропетровськ.

Міжнародний науково-практичний семінар «Економіка і знання» відкрив серію регулярних диспут-заходів, спрямованих на прискорення оберту знань в інноваційному циклі «наука-технології-освіта-бізнес». Організатор – компанія Noosphere у кооперації із представниками провідних університетів України.

Семінар присвячений дослідженню місця та ролі феномена знань в економіці.

Мета семінару полягала у формуванні співтовариства дослідників, бізнесменів і спеціалістів, готових системно вирішувати проблеми прискорення генерації та застосування знань в економіці та бізнесі.

Перед поважним товариством практиків і  науковців, Людмила Юріївна виступила з доповіддю на тему:  "Місце і роль аграної освіти в становленні економіки знань".

Олена Матрос, доцент кафедри обліку і аудиту