Остання редакція: 15 березня 2019

Ми за чисте довкілля!

14 березня 2019 р. на території  корпусу кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС було організоване масштабне прибирання. Спільними зусиллями студенти спеціальності ообліку і оподаткування  зібралися задля спільної мети – зробити територію навколо корпусу місцем естетичного  відпочинку як студентів, так і професорсько-викладацького складу.

За час прибирання студенти вигрібали листя, підмітали, носили сміття, декорували територію. Даний захід став для студентів однією із чудових нагод поспілкуватися у дружній атмосфері спільної праці. Студенти більше дізналися один про одного та поділитися своїми враженнями від навчання в університеті.

Ми щиро дякуємо нашим активістам за участь у прибиранні та зичимо їм успіхів у навчанні. Університет пишається своєю активною молоддю.

Олена Матрос, доцент кафедри обліку і оподаткування