Остання редакція: 16 листопада 2018

"Ми студенти серед студентів"!

14 листопада 2018р. на кафедрі обліку і оподаткування, продовжуючи заходи присвячені Міжнародному дню бухгалтера, відбувся ІІ огляд-конкурс відеопрезентацій  "Ми студенти серед студентів". Участь в конкурсі взяли всі групи спеціальності  облік і оподаткування.
До складукладу судійської колегії входили: д.е.н., професор Уланчук В.С., д.е.н., доцент Мельник Л.Ю. та к.е.н., доцент Матрос О.М.
Ведуча заходу – доцент Галина Аніщенко – представила для перегляду всі підготовлені відеоролики.
Не легким виявилося завдання для  суддів - обрати  переможців, так як всі роботи були достойно представлені. Тому вирішили переможця обрати за допомогою оплесків.
Найгучні оплески пролунали за відеоролик підготовлений студентами 11-о групи. Переможці були нагороджені солодким призом.
Всі інші роботи також отримали перемогу в різних номінаціях, за що були нагороджені грамотами.
Доцент кафедри обліку і оподаткування Олена Матрос