Остання редакція: 10 листопада 2020

Круглий стіл «Професія бухгалтера: виклики сьогодення» !

10 листопада 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва відбувся on-line круглий стіл «Професія бухгалтера: виклики сьогодення» при науковій лабораторії «Інформаційні технології в обліку і аудиту». Захід привчений Міжнародному дню бухгалтера, який відзначають саме 10 листопада. Учасниками круглого столу стали практикуючі бухгалтери, керівник наукової лабораторії, науково-педагогічні працівники кафедри, здобувачі вищої освіти (в т. ч. члени робочої групи відповідальної за формування освітньої програми «Облік і оподаткування»).

Під час on-line засідання відбулось обговорення перспектив розвитку бухгалтерської професії, освітніх програм та  компетентностей, якими повинен володіти сучасний бухгалтер.

Формат зустрічі дозволив ознайомитись із досвідом роботи на посадах головного бухгалтера-державного службовця, головного бухгалтера, бухгалтера-економіста як у суб’єктів державного сектору, так і на комерційних підприємствах. Серед спеціальних гостей заходу фахівці-практики:

–                     Василенко Ольга Валентинівна – заступник начальника відділу головного бухгалтера фінансово-економічного відділу Управління праці та соціального захисту населення м. Умань;

–                     Вараниця Людмила Миколаївна – економіст-бухгалтер господарського товариства з додатковою відповідальністю «Іскра»;

–                     Стригун Вікторія Валеріївна – головний бухгалтер ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія»;

–                     Флоренко Юлія Віталіївна – бухгалтер товариства з обмеженою відповідальністю «Пуск».

Активна участь та жвавий діалог засвідчили актуальність розглянутих питань та глибоку зацікавленість серед учасників, особливо здобувачів освіти, щодо практичних аспектів роботи за обраною професією. У результаті засідання були надані рекомендації щодо удосконалення освітніх програм, які будуть взяті до уваги робочими групами при їх оновленні.

Усі присутні висловили необхідність у проведенні подібних зустрічей на майбутнє.

Доцент кафедри обліку і оподаткування, Галина Аніщенко