Остання редакція: 11 травня 2019

«Хто не знає свого минулого той не вартий майбутнього»!

«Хто не знає свого минулого той не вартий майбутнього»

Максим Рильський

Цей вислів повинен бути спонукальним для молоді і студентства Уманського НУС. Тому студенти 11-о та 11-ко груп спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали музей історії Уманського НУС. 175-річна історія існування університету водночас вражала і захоплювала слухачів. Від Головного училища садівництва до Уманського національного університету садівництва пройшло становлення наукової і практичної школи, традицій та підготовки всесвітньо відомих науковців і практиків аграрної сфери.  Завідувач музею Свистун Оксана Вікентіївна розповіла про графік навчання, практичну підготовку колишніх випускників, їх подальші досягнення. Викликало найбільше захоплення вражаюча згуртованістю викладачів і студентів  в найтяжчі періоди існування: революційних подій та під час Великої вітчизняної війни та післявоєнних років. Незважаючи на все цього року наш університет буде святкувати черговий ювілей – 175-річчя.

Куратори Аніщенко Галина, Ратушна Ольга