Остання редакція: 02 березня 2020

Гостьова лекція з бухгалтерського обліку

02 березня 2020 року відбулось лекційне заняття із навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік» для студентів освітнього ступеня «Молодший бакалавр» із залученням фахівців – практиків. Гостею стала бухгалтер компанії «Уманьпиво» Наталія Михайловнина. У рамках теми заняття «Система рахунків та відображення на них господарських операцій» студентам було висвітлено інформацію про використання синтетичних і аналітичних рахунків, їх будову та правила узагальнення даних поточного бухгалтерського обліку.

Бухгалтером розкрито практичні аспекти побудови робочого плану рахунків підприємства та акцентовано увагу студентської молоді на взаємозв’язку системи рахунків та технологічних особливостей виробничого процесу пивоварні.

Студенти уважно слухали залученого фахівця

Доцент, Галина Аніщенко