Остання редакція: 26 червня 2019
Фініш – новий старт!
З нагоди випуску молодших спеціалістів у ВСП «Тальнівський будівельно-економічний коледж» доценти кафедри обліку і оподаткування Оксана Крочак, Галина Аніщенко спільно з колегами з кафедри фінансів банківської справи та страхування Світланою Власюк й Олександром Транченко долучилась до світлого й радісного свята.
![](assets/images/2019/06/img-50125bea3fd7f107026696361f13ed00-v.jpg)
Сердечно вітаємо випускників з отриманням диплому та освітнього рівня молодшого спеціаліста. Бажаємо наполегливості, успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій та успішної реалізації задумів. Нехай вступ на стежину дорослого життя для молоді розпочинається із професійної кар’єри та самоствердження.
![](assets/images/2019/06/img-522669e28a77f0fa2730333936217354-v.jpg)
Звернувшись до випускників, Галина Аніщенко запросила на навчання до Уманського НУС, де студентська молодь зможе зростати професійно, поглиблювати свій освітній рівень і здобути повну вищу економічну освіту за освітніми рівнями бакалавр та магістр.
Галина Аніщенко та Оксана Крочак, доценти кафедри обліку і оподаткування