Остання редакція: 10 квітня 2019

Екзотика в Уманському НУС

У рамках виховного заходу 09 березня 2019 р. студенти 11-о, 11к-о, 31-о груп спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали усі відділи теплично-оранжерейного комплексу Уманського НУС. Студенти мали унікальну можливість побачити на власні очі різноманітні тропічні рослини (хурма, мушмула, гранат, ківі, фініки та інші), познайомитись із особливостями їх вирощування, а також відчути аромат квітучих дерев з лимонарію.

Під час екскурсії студентську молодь вразило розмаїття тропічної флори, особливо рослини, які є ровесниками самих оранжерей, адже були завезені на замовлення графа Потоцького з Нової Зеландії.

Цікава розповідь про історію створення оранжерей, можливість на власні очі побачити багату колекцію рослин теплично-оранжерейного комплексу Уманського НУС дозволили студентам дізнатись більше про унікальність навчального закладу, в якому вони навчаються.

Цікавості студентів додав огляд екзотичних плазунів та комах, які перебувають у приміщенні оранжереї.

Куратори, доценти

Галина Аніщенко та Ольга Ратушна