Остання редакція: 01 квітня 2020

Дистанційне навчання триває...

Організація дистанційної освіти під час карантину на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбувається в  "on-line"  режимі. З перших же днів налагоджену тісну співпрацю між усіма учасниками освітнього процесу, проводиться постійний моніторинг стану здоров’я кожного студента і кожного працівника. Всі викладачі кафедри розміщують необхідні матеріали - лекції, завдання для практичних завдань та самостійної роботи, тести для перевірки знань на електронних ресурсах y веб-сервісі Moodle. За потреби викладачі проводять індивідуальні консультації для студентів за допомогою Viber та Telegram каналів, тобто усі перебувають "on-line" і в постійній взаємодії.

Переважна більшість студентів відповідально підходять до дистанційного навчання, щоденно завантажуючи на перевірку свої самостійно виконані завдання. Освітній процес, навіть в умовах карантину, можна проводити ефективно з використанням сучасного електронного інформаційного середовища.

Олена Матрос, доцент кафедри обліку і оподаткування