Остання редакція: 17 жовтня 2019

День відкритих дверей в Уманському НУС!!!

17 жовтня 2019 року на кафедру обліку і оподаткування Уманського НУС в рамках проведення Дня відкритих дверей вкотре завітали гості з відокремлених структурних підрозділів. Це студенти та викладачі Уманського агротехнічного коледжу та Тальнівського  будівельно-економічного коледжу.

З вітальним словом перед студентами виступила завідувач кафедри обліку і оподаткування доцент Людмила Мельник.

Серед студентів доцентом Галигою Аніщенко було проведено цікаву вікторину, яка складалась з трьох конкурсів за результатами яких студенти переможці отримали солодкі подарунки.

Колектив  кафедри обліку і оподаткування запрошує студентів до вступу за  улюбленою і перспективною спеціальністю  в Уманський НУС.

Організатори заходу: доцент Галина Аніщнко,

викладач Ольга Підлубна