Остання редакція: 11 вересня 2017

День університету!

Кафедра обліку і оподаткування традиційно взяла участь у святкових  заходах присвячених  до "Дня університету".

Колективом кафедри підготовлено виставку, де презентовано  наукові здобутки (авторські свідоцтва на навчальні посібники т монографії, нові наукові публікації), методичні розробки та нагороди за минулий навчальний рік.

Оновлено кафедральний фотоколлаж, який висвітлює життя колективу кафедри та студентської молоді.

Відвідувачам виставки сподобалась експозиція представлена з використанням дарів осені на тему "Інвентаризація продукції сільськогосподарського виробництва".

Колектив кафедри щиро вітає студентство з початком навчального року і бажає успіхів у навчанні, яскравих моментів і незабутніх вражень у їх студентському житті.

З найкращими побажаннями колектив кафедри обліку і оподаткування