+38 (04744) 3-44-41 , +38 (067) 934-29-28
Меню
Остання редакція: 29 вересня 2022

Інформаційні ресурси університету

29.09.2022 р. студенти перших курсів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" долучились до загальнофакультетського заходу щодо ознайомлення із інформаційними ресурсами університету. У ході зустрічі начальник інформаційно-обчислювального центру Ярослав Миколайчук познайомив слухачів із сайтом закладу, вказав на розміщення на ньому корисних посилань на освітні ресурси, розкрив специфіку та пояснив використання електронного розкладу, репозитарію, moodlе.

Доцент кафедри обліку і оподаткування Галина Аніщенко висвітлила порядок роботи здобувачів освіти із освітнім середовищем MOODLE на прикладі сторінок своїх навчальних курсів. Було продемонстровано, як працювати із лекційними матеріалами, як завантажувати практичні роботи та проходити тести, здійснювати самоконтроль академічної успішності.

Галина Аніщенко, доцент кафедри обліку і оподаткування

Останні новини

Захист кваліфікаційних робіт успішно завершеноЧитати повністю

Захист кваліфікаційних робіт успішно завершено

16–19 грудня 2025 року на кафедрі обліку і оподаткування відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня у формі захисту кваліфікаційних робіт.

Читати повністю

Освіта, що надихає змінюватисяЧитати повністю

Освіта, що надихає змінюватися

Доценти кафедри обліку і оподаткування Уманського національного університету успішно завершили освітню програму «Академія ШІ для освітян 2.0 від Google», спрямовану на формування цифрових компетентностей та інтеграцію інструментів штучного інтелекту в сучасну педагогічну діяльність. Навчання тривало з 29 жовтня до 21 листопада 2025 року і проходило у дистанційному форматі. Лекції та практичні сесії включали роботу з інструментами Gemini, NotebookLM, Deep Search, Google AI Studio, а також розглядали питання етичного використання ШІ, зворотного зв’язку, оцінювання знань студентів та створення ШІ-резистентних завдань. Програма офіційно затверджена Академією цифрового розвитку та має обсяг 30 годин / 1 кредит ЄКТС.

Читати повністю

Свято української хусткиЧитати повністю

Свято української хустки

На кафедрі обліку і оподаткування відзначили красу української хустки - символу жіночності, традицій та духовного коріння.

Читати повністю

Науково-педагогічні працівники кафедри успішно завершили підвищення кваліфікаціїЧитати повністю

Науково-педагогічні працівники кафедри успішно завершили підвищення кваліфікації

Науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування успішно пройшли програму науково-педагогічного підвищення кваліфікації «Сучасні тренди, виклики та перспективи бухгалтерської й аудиторської професійної освіти та науки в умовах євроінтеграції» (08.10–19.11.2025).

Читати повністю

Всі новини