Остання редакція: 20 травня 2016

Вітаємо учасників Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит»

За виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.2015 р.  «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання на базі Тернопільського національного економічного університету 11-13 травня 2016 року проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

В олімпіаді взяли участь студенти з 73 провідних вищих навчальних закладів України (133 учасників).

Під час проведення олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання, що охоплювали дисципліни: „Фінансовий облік”, „Управлінський облік”, „Організація та методика економічного аналізу”, „Аудит”. Тестові завдання виконувалися студентами у залі електронних ресурсів з використанням комп’ютерної техніки.

Незважаючи на непрофільні завдання з обліку виробничої сфери, студенти Уманського НУС -  Кузнецов Максим  та Кошова Тетяна зайняли 27 та 42 місця у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності "Облік і аудит".

Колектив кафедри обліку і аудиту щиро вітає Кузнецова Максима та Кошову Тетяну  і бажає подальших успіхів!

Леся Панкратова, доцент кафедри облыку і аудиту