Остання редакція: 22 грудня 2019

Вітаємо магістрів з обліку і оподаткування з успішним захистом кваліфікаційних робіт!!!

На кафедрі обліку і оподаткування  відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів 2-го курсу магістратури за спеціальністю 071 «обліку і оподаткування» денної та заочної форми навчання, який тривав протягом 16-26 грудня 2019 року. Студенти представили результати своїх наукових досліджень на актуальні теми пов’язані зі спеціальністю. Екзаменаційна комісія гідно оцінила представлені роботи та доповіді студентів.

Бажаємо, щоб знання та навички отримані в Уманському національному університеті садівництва на кафедрі обліку і оподаткування, дали можливість вам себе реалізувати отримувати як моральне так і гідне матеріальне задоволення!

Колектив кафедри обліку і оподаткування