Остання редакція: 27 квітня 2018

Вітаємо кращих доповідачів студентської конференції

Традиційно 25 квітня в Умнському НУС відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, присвячена 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана.

На кафедрі обліку і оподаткування було проведено секційне засідання (Секція обліку і оподаткування).

Керівник секції – д.е.н., професор Кучеренко Т.Є..

Керівник студентського наукового гуртка – к.е.н. Михайловина С.О.

Староста гуртка – студентка 11-ом групи Бездітна Т.Ю.

В роботі секції приймало участь 54 студенти та 17 викладачів кафедри обліку і ополаткування. Протягом роботи секції було заслухано  і обговорено 24 наукових доповідей студентів.

Було заслухано 18 доповідей за темою науково-дослідної роботи студентів 3-го, 4-го та 5-го курсу. У своїх виступах студенти висвітлювали актуальні проблеми  обліку та оподаткування на окремих ділянках, пропонували шляхи їх вирішення. Матеріали доповідей викликали жвавий інтерес та дискусію учасників конференції. Всі доповіді супроводжувались презентаціями.

Найкращими визнано доповіді студентів:

І місце – Щербина Олексій – (керівник – к.е.н., ст. викладач Ратушна О.П.)

ІІ місце – Бездітна Тетяна - (керівник – доцент Оляднічук Н.В.)

ІІІ місце – Недільська Анастасія - (керівник – доцент Панкратова Л.А.);

Доповідь студента 21- ок групи Щербини Олексія

Нагородження переможців - ІІ місце – Бездітна Тетяна (11-мо група)

Нагородження переможців - ІІІ місце – Недільська Анастасія (11-мо група)

На основі проведеної роботи секцій факультету економіки і підприємництва рекомендувати:

1. Схвалити всі представлені доповіді.

2. Студентам, доповіді яких визнані кращими, викласти матеріали своїх досліджень у вигляді статей з опублікуванням їх у збірнику студентських наукових праць.

3. Продовжити дослідження і використати оприлюднені результати при написанні дипломних робіт.

Доцент кафедри обліку і оподаткування Світлана Михайловина