Остання редакція: 30 квітня 2024

Нові цілі – Нове навчання – Новий розвиток

Завідувач кафедри обліку і оподаткування Людмила Мельник та доцент Галина Аніщенко взяли участь у програмі віртуальної мобільності на тему «Найкращі практики ЄС-Україна щодо досягнення ЦСР в рамках реалізації проєкту Жана Моне Еразмус (101085395 – Targets – Erasmus-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH EU), організованого кафедрою бухгалтерського обліку і оподаткування Сумського державного університету.

Програма тривала з 12.03.2024 р. до 09.04.2024 р. Експерти та лектори курсів ознайомили слухачів з тенденціями та досвідом країн ЄС щодо основних напрямів політики сталого розвитку, стратегії ЄС про стале фінансування та змінами у підходах підзвітності компаній задля забезпечення стійкості, а також застосування сучасних блокчейн-технологій.

Насамперед, викладена інформація корисна для бізнесу, здобувачам та викладачам, які працюють у рамках спеціальності «Облік і оподаткування», адже нині встановлюються нові стандарти обміну інформацією, вибудовується нове бізнес-середовище, готове працювати прозоро. Отриманий досвід корисний з огляду на покращення освітнього процесу.

Людмила МЕЛЬНИК, завідувач кафедри
обліку і оподаткування, д.е.н., професор
Галина АНІЩЕНКО, доцент кафедри обліку і
оподаткування, к.е.н., доцент