Остання редакція: 27 червня 2022

Науково-практичний семінар «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В АГРАРНИХ ФОРМУВАННЯХ»

21 червня на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС було проведено науково-практичний семінар на тему: «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В АГРАРНИХ ФОРМУВАННЯХ».

Головний бухгалтер ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія», Вікторія Прокопенко розповіла всім присутнім про забезпечення інформаційної функції управління аграрним бізнесом в умовах воєнного стану та особливостей бухгалтерського обліку й оподаткування.
Провідний бухгалтер кооперативу «ПУСК» Юлія Флоренко ознайомила всіх з доповіддю: «Економічна ефективність діяльності сільськогосподарських кооперативів».

К.е.н., доцент (Іллінецький аграрний фаховий коледж) Оксана Гуцаленко виступила з темою «Органічне виробництво в системі сталого розвитку сільських територій. Облік виробництва органічної продукції».

В ході жвавої дискусії науково-практичного семінару між викладачами кафедри, доповідачами та студентами обговорювалися питання та проблеми сучасного стану обліку в аграрних формуваннях.

Олег Поліщук, доцент кафедри обліку і оподаткування