Остання редакція: 14 вересня 2023

Через віки…

13 вересня 2023 року студенти-першокурсники спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали екскурсію територією Уманського національного університету садівництва. До них залюбки долучились студенти другого курсу та їх друзі. Захід відбувся за запрошенням та організаційної підтримки бібліотеки Уманського національного університету, яка проводить багато цікавих заходів для студентської молоді, науково-педагогічних працівників та співробітників.

Провідний бібліотекар університету Наталія Василівна Михайлова познайомила слухачів із цікавими фактами з історії становлення навчального закладу, пам’ятками архітектури, композицією студмістечка та відомими постатями, які брали участь у розбудові закладу освіти.

Цікава прогулянка територією університету стала відвідинами музею під відкритим небом.

На згадку спільне фото учасників заходу та домовленість продовжити традиції вивчення історії університету.

Куратори академічних груп 11-о, 11 мб-о, 21-о та 11 к-о

Галина Аніщенко та Ольга Ратушна