Остання редакція: 03 березня 2019

Правила приойму на скорочений термін навчання

Останні новини

Шановні абітурієнти, кафедра обліку і оподаткування запрошує Вас обрати спеціальність "Облік і оподаткування".Читати повністю

13 червня 2020 року стартувала подача електронних заяв на вступ до закладів вищої освіти через персональні електронні кабінети. Шановні абітурієнти, кафедра обліку і оподаткування запрошує Вас обрати спеціальність 071 «Облік і оподаткування».

Привітання з професійним днем бухгалтераЧитати повністю

Привітання з професійним днем бухгалтера

Прийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з вашим професійним святом — Днем бухгалтера.

ПРАКТИЧНІ КРОКИ ДО ПРОФЕСІЇ   Читати повністю

ПРАКТИЧНІ КРОКИ ДО ПРОФЕСІЇ

06 липня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС розпочато навчальну практику для студентів І та ІІ курсів спеціальності 071 «Облік і оподаткування»: – «Бухгалтерський облік» для студентів освітнього ступеня «молодший бакалавр» (11 мб-о група); – «Вступ до фаху» для студентів освітнього ступеня «бакалавр» (11-о група); – «Бухгалтерський облік» для студентів освітнього ступеня «бакалавр» (21-о група).