Остання редакція: 21 червня 2019

Знай свій рідний край!

18 червня 2019 року студенти факультету економіки і підприємництва Уманського НУС відвідали таємничі підземелля Василіанського монастиря.

Молодь була вражена захопливою розповіддю екскурсовода музейного комплексу про життя і побут учнів, які у свій час навчались і жили у цій будівлі у 18 столітті.

Цікавою стала можливість на власні очі побачити загадкові ходи, які сполучають монастир з іншими старовинними будівлями. Дорога до монастиря пролягала однією із найстарших вулиць м. Умань - Небесної сотні (кол. Радянська, Миколаївська).

Під час пішої прогулянки доцент кафедри обліку і оподаткування Ольга Ратушна розповіла історію Уманщини, продемонструвала цікаві фото історичних будівель, скверів нашого міста кінця IX - початку ХХ ст., за якими слухачі мали змогу уявити архітектуру м. Умань минулого століття. Усі висловили побажання продовжити започатковану традицію знайомства з м. Умань та його історією.

Доценти кафедри обліку і оподатквання, Ольга Ратушна та Галина Аніщенко