Остання редакція: 29 березня 2018

Засідання наукового студентського гуртка!

28 березня 2018р. на кафедрі обліку і оподаткування відбулось засідання наукового студентського гуртка. Згідно денного порядку були заслухані виступи студентів з результатами своїх досліджень. Також доповідались економічні новини у сфері облікового законодавства та з питань оподаткування, які відбулись за останні два тижні.

Крім того, до уваги студентської молоді, яка в якості своєї майбутньої професії обрала роботу, пов’язану з бухгалтерським обліком, аудитом, податками, було продемонстровано цікаву відеострічку про роль бухгалтера в житті окремого підприємства, галузі, країни в цілому. Зі слів головних бухгалтерів та консультантів у сфері бухгалтерського обліку найбільших підприємств України та державних установ було проголошено важливі аспекти життя сучасного бухгалтера, вимоги, які до нього ставить сьогодення, незамінність та високу цінність таких фахівців.

Після перегляду документальної стрічки студентам було запропоновано створити свій фільм чи презентацію з власним баченням своєї майбутньої професії.

Доценти кафедри Галина Аніщенко та Наталія Оляднічук